UBEZPIECZENIE MIESZKANIA RZESZÓW

Jeśli budujesz dom lub masz mieszkanie bądź dom, koniecznie powinieneś pomyśleć o ubezpieczeniu. Inwestując w nieruchomość nieraz dorobek całego życia, możesz odczuwać strach przed utratą tego. Jeśli jednak wybierzesz rozwiązanie, jakie oferuje ubezpieczenie lokali mieszkalnych Rzeszów, będziesz mógł odrzucić strach i mieć poczucie, że w przypadku wystąpienia nieszczęśliwych, losowych zdarzeń, nie stracisz wszystkiego.


Dobrowolne i obowiązkowe ubezpieczenie mieszkania Rzeszów

Co do zasady jest to opcja dobrowolna, jednak w przypadku wzięcia kredytu hipotecznego może być obowiązkowe ubezpieczenie mieszkania Rzeszów. Stanowi to dla banku dodatkowe zabezpieczenie inwestycji – jednak nawet wtedy, gdyby nie było takiej konieczności, i tak warto byłoby to zrobić. Warunki ubezpieczenia mieszkania Rzeszów ma niezwykle korzystne, a dobrze dobrana polisa ubezpieczeniowa pozwala na uzyskanie pewności, że niestraszne będą takie zdarzenia jak:

 • Włamanie,
 • Pożar,
 • Zalanie,
 • Uderzenie pioruna,
 • i inne losowe i tragiczne zdarzenia.

Rozszerz ubezpieczenie domu Rzeszów

Każda firma ubezpieczeniowa Rzeszowa ustali, jaka polisa mieszkania będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. W zależności od tego, jaki rodzaj ubezpieczenia Rzeszów obejmie, takie będą szczegółowe warunki umowy. Zachęcamy, aby wybiegać ponad podstawę i wybierać szerszy zakres ubezpieczenia mieszkania Rzeszowa, który będzie chronić nie tylko same mury domu lub mieszkania, ale i zawartość ruchomą.

Najkorzystniejsze kompleksowe ubezpieczenie mieszkania Rzeszowa pozwoli na ochronę:

 • Urządzeń elektronicznych – zarówno typowych np. sprzętu RTV i AGD, jak i takich jak telewizor, komputer, konsola czy tablet.
 • Mebli i ubrań;
 • Drogocennej biżuterii;
 • innych cennych obiektów znajdujących się na terenie nieruchomości.

Dzięki temu, że polisa ubezpieczeniowa mieszkania Rzeszowa obejmie te wszystkie rzeczy, w przypadku ich straty lub zniszczenia wszystkie zostaną objęte wypłatą odszkodowania.

§ WARTO WIEDZIEĆ

Odpowiedzialność cywilna: Sprawdź, czy polisa obejmuje ochronę przed roszczeniami z tytułu odpowiedzialności cywilnej, na przykład w przypadku, gdy ktoś odniesie obrażenia na Twojej posesji.

Wysokość składki i dedykowalne koszty: Porównaj składki oferowane przez różnych ubezpieczycieli. Zwróć uwagę na wysokość opłat oraz to, ile wynosi dedykowalna kwota, czyli suma, którą musisz pokryć samodzielnie przed skorzystaniem z ubezpieczenia.

To, ile wyniesie składka ubezpieczenia mieszkania Rzeszowa zależy od kilku ważnych czynników:

 1. Ryzyko wystąpienia losowych zdarzeń – im większe jest ryzyko, że dom lub mieszkanie jest narażone na niebezpieczeństwo, tym większa roczna opłata. Zachęcamy do tego, aby obniżyć koszt ubezpieczenia mieszkania poprzez zwiększanie bezpieczeństwa — alarmy oraz drzwi antywłamaniowe są dobrym pomysłem.
 2. Zakres ochrony – jeśli interesuje nas kompleksowa ochrona, zapłacimy więcej. Jednak różnica nie jest aż tak duża jak to, ile można zyskać na odszkodowaniu np. w przypadku wystąpienia pożaru mieszkania.
 3. Suma ubezpieczenia – Zależy od wielu czynników – im wyższa, tym większa składka – ubezpieczenie może mieć mniejszy koszt, jeśli np. zadbamy o bezpieczeństwo.

Jako agent ubezpieczeniowy Rzeszów nasza agencja działa na zasadzie współpracy z licznymi, kluczowymi towarzystwami zajmującymi się ubezpieczeniami. Dzięki temu mamy wgląd w to, jak atrakcyjne ubezpieczenia Rzeszów ma do zaoferowania. Przede wszystkim mamy współpracę ze znanymi i cenionymi agencjami działającymi w Rzeszowie. Przedstawiamy jak szeroką ofertę ubezpieczeń Rzeszów ma w przypadku takich firm, jak:

 • PZU,
 • Warta,
 • Hestia,
 • I wiele innych.

Jeśli interesuje Cię, kto oferuje najtańsze ubezpieczenie domu Rzeszów, jesteś w dobrym miejscu. Nie czekaj, zadbaj o bezpieczny dom z nami! Przedstawimy najkorzystniejsze oferty ubezpieczenia i z nami będziesz spać spokojnie!


Inne miasta w których działamy

X
Scroll to Top