UBEZPIECZENIE MIESZKANIA KIELCE

Każdy specjalista od ubezpieczenia powie, że warto zadbać o swoją nieruchomość. Rzeczywisty koszt takiego rozwiązania jest niewielki w porównaniu do ceny, jaką przyszłoby nam zapłacić w sytuacji utraty dobytku. Ubezpieczenie kosztuje stosunkowo niewiele, a gwarantuje spokój ducha, spokojny sen i poczucie bezpieczeństwa. Dobrze wybrana firma ubezpieczeniowa Kielce dodatkowo zapewni poczucie pełnego bezpieczeństwa.


Nie ma wątpliwości, że posiadane mienie jest niezwykle cenne. W przypadku wielu ludzi wręcz niemal całym dobytkiem jest dom lub mieszkanie i ich zawartość. Dlatego też warto ubezpieczyć się na wypadek pojawienia się niespodziewanych, losowych wydarzeń lub sytuacji, gdy w wyniku działań osób trzecich dojdzie do straty części lub całości mienia mieszkania. W naszych polisach przedstawiamy najlepsze ubezpieczenie mieszkania, w tym ochrona mieszkania od różnorodnych typów zdarzeń.

Podstawowe ubezpieczenie mieszkania obejmuje przede wszystkim ochronę murów i zawartości stałej nieruchomości. Składka ubezpieczenia będzie wtedy stosunkowo niska, ale i niski będzie zakres ubezpieczenia mieszkania. Decydując się na bardziej kompleksowy rodzaj ubezpieczenia mieszkania w zasadzie wybierasz lepszą, skuteczniejszą ochronę. Ochrona podstawowa obejmuje elementy stałe, ale już ochrona rozszerzona może objąć:

 • ubezpieczenie kradzieży;
 • ubezpieczenie ognia;
 • ubezpieczenie szyb (same okna często są uwzględnione w warunkach podstawowych);
 • Pomoc w nagłych losowych wypadkach – w tym ubezpieczenie domu na ryzyko uderzenia pioruna, wystąpienia przepięcia, pękania mrozowego, a nawet eksplozji.

Najlepsza oferta ubezpieczenia mieszkania będzie chronić Twój dobytek w możliwie największym stopniu. Kompleksowa usługa ubezpieczenia nieruchomości jest przydatna, gdy mamy:

 • cenny sprzęt RTV i AGD,
 • Liczny i wartościowy sprzęt elektroniczny innego typu – np. telewizor, laptopa, konsolę itp.;
 • Drogocenną biżuterię, a także dzieła sztuki, wartościowe antyczne meble.

§ WARTO WIEDZIEĆ

Zabezpieczenie kosztów związanych z czasowym przemieszczeniem: W przypadku, gdy mieszkanie staje się niezdatne do zamieszkania, niektóre polisy ubezpieczeniowe oferują zabezpieczenie kosztów związanych z czasowym przemieszczeniem, na przykład na wynajem tymczasowego mieszkania.

Klauzula odnawialności: Wiele polis ubezpieczeniowych mieszkania ma klauzulę odnawialności, co oznacza, że ​​ubezpieczyciel zobowiązuje się do kontynuowania polisy po upływie okresu ubezpieczenia, o ile klient spełnia określone warunki.

Bezpieczeństwo mieszkania jest bezcenne, jednak warto wiedzieć, czym wyróżniać się będzie najtańsza polisa mieszkaniowa. Jeżeli chodzi o Kielce ubezpieczenie będzie zależało od kilku czynników

 • teren Kielc ubezpieczenie mieszkania – w obszarach uznawanych za bardziej niebezpieczne koszt ubezpieczenia mieszkania będzie wyższy;
 • Wybrany pakiet ubezpieczenia – porównanie cen ubezpieczeń mieszkania opiera się na tym, co dokładnie chcemy chronić i w jakim zakresie;
 • suma ubezpieczenia mieszkania – im wyższa wartość nieruchomości, tym wyższą trzeba obliczyć składkę.

Wysokość składki ubezpieczenia mieszkania uwzględnia te i inne czynniki, które dokładnie analizuje agent ubezpieczeniowy Kielc.

Zakup ubezpieczenia oznacza podjęcie odpowiedzialnej, ważnej decyzji. W ramach naszej oferty ubezpieczeniowej przygotowujemy kompleksowe zestawienie czołowych firm zajmujących się ubezpieczeniami. Przedstawiamy, jak już u nich składka obliczana i ile realnie wyniesie opłata przy takim zakresie ubezpieczenia, na jaki chcesz postawić. Wśród firm, które przedstawiamy, możesz znaleźć m.in.:

 • PZU,
 • Hestię,
 • Wartę,
 • Generali,
 • i inne.

Poszukując najtańsze ubezpieczenie mieszkania postaw na na nas – nie ryzykuj, zadbaj o bezpieczeństwo mieszkania i domu razem z nami!


Inne miasta w których działamy

X
Scroll to Top