UBEZPIECZENIE MIESZKANIA GDYNIA

Dom to nieraz najważniejsza inwestycja w życiu. To też oznacza, że powinniśmy dokładnie rozważyć, jak zadbać o ochronę tego mienia. Można wybierać rozmaite opcje, w tym ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Gdynia, a także ubezpieczenie assistance Gdynia. Powinniśmy jednak pamiętać przede wszystkim o tym, że polisa mieszkaniowa ma nas chronić przed rozmaitymi zdarzeniami losowymi… lub wynikającymi z działania innych osób! Dlatego też kwestia ta absolutnie nie powinna być przez nas lekceważona. Kiedy możemy mówić, że mamy korzystne ubezpieczenie?

ubezpieczenie mieszkania gdynia

Istnieje wiele wydarzeń, przed którymi warto rozważyć ochronę. Uwzględnić trzeba wydarzenia losowe, a także działania osób trzecich. Podstawowy zakres ubezpieczenia mieszkania tym się zajmuje, jednak warto dopasować ofertę bezpośrednio do potrzeb. I tym właśnie się zajmujemy, przedstawiając Ci propozycje kluczowych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu Twoja polisa mieszkaniowa będzie możliwe najskuteczniejsza.

W ramach rozszerzania oferty ubezpieczenie nieruchomości Gdynia może dotyczyć nie tylko podstawowych kwestii, ale również może chronić w przypadku utraty majątku. Ubezpieczenie mieszkania od kradzieży jest rozwiązaniem pożądanym w szczególności wtedy, gdy mamy w nim szczególnie cenne, nieraz bezcenne rzeczy. Lub też wtedy, gdy zawartość mieszkania lub domu w zasadzie stanowi cały nasz dobytek.

I tak ubezpieczenie mieszkania od kradzieży oraz tzw. all risk pozwala na ochronę takich rzeczy jak:

 • dom bądź mieszkanie z całym stałym dobytkiem (okna, drzwi, mury);
 • Ogrodzenie posesji, w tym bramy wjazdowej;
 • Ogrodu, balkonu oraz tarasu;
 • basenu;
 • Garażu;
 • Biżuterii oraz dzieł sztuki;
 • Sprzętu RTV i AGD;
 • Komputera, telefonu oraz wszelkiego innego sprzętu elektronicznego.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykupić z nami ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Gdynia. Dzięki temu w przypadku nieoczekiwanych wypadków w Twoim mieszkaniu będziesz chroniony przed szkodami wyrządzonymi przez osoby trzecie.

Podobnie warto też wybrać ubezpieczenie assistance Gdynia, pomagające już po wystąpieniu szkody w np. przeprowadzeniu remontu i napraw.

Kluczowe jest wybranie oferty, która gwarantuje zarówno tanie, jak i kompleksowe ubezpieczenie domu Gdynia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest jednoczesne rozszerzenie ochrony pakietu ubezpieczenia, z jednoczesnym zadbaniem o to, że mienie ruchome będzie chronione wraz z mieszkaniem.

Wysokość składki rocznej jest zależna od tego, jak szeroki jest zakres ubezpieczenia mieszkania lub domu. Chroniąc np. mienie mieszkania, cena ubezpieczenia będzie wyższa, jednak w praktyce jest to rozwiązanie zdecydowanie opłacalne.

§ WARTO WIEDZIEĆ

Ochrona przed ryzykiem odpowiedzialności cywilnej: Ubezpieczenia mieszkania często obejmują również ochronę przed ryzykiem odpowiedzialności cywilnej, co oznacza, że ​​jeśli ktoś dozna szkody na twoim terenie, ubezpieczenie może pokryć koszty związane z roszczeniami.

Różnice między ubezpieczeniem właściciela mieszkania a najemcy: Właściciele mieszkań i najemcy mają różne potrzeby związane z ubezpieczeniem. Właściciele mogą potrzebować ochrony na wypadek straty lub uszkodzenia budynku, podczas gdy najemcy zazwyczaj skupiają się na ubezpieczeniu mienia osobistego.

Interesuje cię konkretne rozszerzenie ochrony o mienie mieszkania lub inne ważne dla Ciebie elementy? Z nami jest to możliwe. Przedstawiana jest przez nas polisa mieszkaniowa, którą mają czołowe firmy. Dzięki temu możesz wybrać, która polisa będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

Przedstawiamy warunki, jakie oferują m.in.:

 • PZU;
 • Warta;
 • Hestia;
 • Generali;
 • Compensa;
 • Wiener.

Każda polisa różni się ceną w zależności od szczegółowego zakresu ochrony – to kompleksowo Ci przedstawiamy, gwarantując możliwość skorzystania z najlepszej oferty.


Inne miasta w których działamy

X
Scroll to Top