UBEZPIECZENIE MIESZKANIA ŁÓDŹ

Masz mieszkanie lub dom i chcesz spać spokojnie bez obaw o tę nieruchomość? Najlepszym rozwiązaniem jest ubezpieczenie nieruchomości Łódź, które przedstawimy w pełnym dostępnym zakresie. Dzięki szerokiemu zakresowi możliwej ochrony można upewnić się, że w przypadku wystąpienia zagrożenia dla naszego mieszkania, będziemy mogli otrzymać odszkodowanie – a dzięki niemu staniemy na nogi!


Podstawowe pytanie tego typu ma dość oczywistą odpowiedź: z zasady tak. Wysokość składek ubezpieczeń majątkowych polisy jest stosunkowo niewysoka do tego, co się faktycznie otrzymuje. Podstawowe ubezpieczenie mieszkania Łódź ma w dobrych warunkach i w jego ramach obejmuje ochroną szkody powstałe w wyniku zdarzeń losowych np. w wyniku pożaru czy zalania. Jednak zakres ochrony ubezpieczenia mieszkania Łódź można rozszerzyć. Dlaczego warto?

W swoim zakresie najtańsze ubezpieczenie mieszkania obejmuje podstawowe opcje, w tym ochronę murów oraz elementów stałych wyposażenia domowego (np. okna). Jednak zakres ochrony ubezpieczenia mieszkania można zwiększyć. Takie rozszerzenie zakresu ubezpieczenia pozwala na to, aby chronić m.in.:

 • Sprzęt RTV i AGD;
 • Inny sprzęt elektroniczny, w tym laptopy, telewizory itp;
 • Biżuterię, drogocenne przedmioty;
 • Zabytkową zastawę, meble oraz dzieła sztuki;
 • Nawet ubrania i inne mniej cenne rzeczy, które łącznie mają mogą mieć zdecydowanie wysoką wartość.

Kompleksowe ubezpieczenie powinno uwzględniać:

 • ubezpieczenie od zdarzeń losowych Łódź dowolnego typu,
 • ubezpieczenie od kradzieży;
 • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Łódź, czyli od skutków działań osób trzecich.

§ WARTO WIEDZIEĆ

Zakres ochrony: Sprawdź, jakie ryzyka są pokrywane przez polisę. Czy obejmuje ona pożary, zalania, kradzieże, uszkodzenia od zdarzeń atmosferycznych? Upewnij się, że zakres ochrony jest zgodny z Twoimi potrzebami i ryzykami, na jakie jesteś narażony.

Wartość ubezpieczenia: Określ dokładnie wartość ubezpieczenia, która pokrywa koszty odbudowy domu oraz wartość mienia osobistego wewnątrz niego. Niezbędne jest uniknięcie niedoszacowania lub przeszacowania wartości nieruchomości.

Oferty ubezpieczeń mieszkania Łódź może prezentować różne w zależności od tego, jaki klient się zwróci o ubezpieczenie. Przede wszystkim jednak najtańsze ubezpieczenie mieszkania powinno się poszukiwać pod względem wymaganego zakresu ochrony. Podstawa zdecydowanie nie chroni wielu ważnych przedmiotów domu, które mogą ulec zniszczeniu lub uszkodzeniu w wyniku rozmaitych zdarzeń. Łódź mieszkania ubezpiecza w różnych kwotach, które zależą od:

 • Dokładnej lokalizacji – bezpieczniejsze dzielnice mają niższe koszty ubezpieczenia mieszkania.
 • Ryzyka – im większe ryzyko np. kradzieży, tym większa cena składek ubezpieczeń. Mniej zapłacimy, jeśli zadbamy o to, aby mieć zamontowane systemy alarmowe i antywłamaniowe oraz ostrzegające o pojawieniu się dymu.
 • Zakresu ochrony – najdroższe, ale i najlepsze są kompleksowe formy ochrony. Więcej zapłacimy, jeśli wykupujemy np. OC i AC, ale jesteśmy też lepiej zabezpieczeni na nieprzewidziane sytuacje.

Niezależnie od tego, ile wynosi przeciętna cena ubezpieczenia mieszkania w Łodzi, pamiętać powinniśmy o tym, że nas interesuje sytuacja indywidualna. Polisa mieszkaniowa Łódź będzie miała korzystniejsza przy zadbaniu np. o większe bezpieczeństwo nieruchomości.

W naszej ofercie przedstawiamy koszt ubezpieczenia mieszkania Łódź w ofertach, jakie przedstawiają kluczowe agencje ubezpieczeniowe. Dzięki temu nasi klienci mogą wybrać idealne dla nich ubezpieczenie domu Łódź, które w każdym aspekcie będzie dla nich najlepszym rozwiązaniem. To oznacza, że będą mogli wybrać m.in. ubezpieczenie PZU, Warty czy Hestii (a także wielu innych), które zagwarantują interesujące ich ubezpieczenie majątkowe Łódź.


Inne miasta w których działamy

X
Scroll to Top