Opinie

Poznaj opinie naszych klientów

 
Uzupełnij formularz

Zostaw swój numer telefonu, skontaktujemy się w wybranym przez Ciebie terminie
Kup polisę na życie

Przygotujemy dla Ciebie polisę skrojoną na miarę, otrzymasz ją bez konieczności wychodzenia z domu

Atuty

Natychmiastowa procedura

Cała procedura odbywa się błyskawicznie i wygodnie przez telefon bez konieczności osobistej wizyty w biurze. Po zatwierdzeniu polisy otrzymasz potwierdzenie w formie SMS-a, co jeszcze bardziej ułatwia proces.

Nie czekaj, aż będzie za późno. Zainwestuj w swoją przyszłość i spokój ducha już dziś. Uzupełnij formularz poniżej i otrzymaj najllepiej dopasowaną ofertę.

Zabezpiecz się już Dziś!

Polecaj i zarabiaj

Kup, poleć nas i otrzymaj talon 50 zł na paliwo*

Jesteś zadowolony z naszych usług? Poleć naszą Firmę, za każdą nową osobę, która zdecyduje się na nasze ubezpieczenia, otrzymasz talon o wartości 50 zł na paliwo*. Za każdą osobę!

*50 zł za promocję firmy Polfinance zgodnie z Regulaminem dostępnym w Centrali

Team

Masz pytania?

Nasz zespół ekspertów jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub skorzystaj z naszego formularza online, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę.

Czy polisa na życie zabezpiecza mój kredyt?

Choć posiadanie polisy na życie nie jest wymagane prawnie, to jednak jej wartość staje się oczywista dla każdego, kto ma zaciągnięty kredyt bankowy lub planuje go wziąć. Ubezpieczenie związane z kredytem oferuje ochronę przed różnorodnymi nieprzewidzianymi wydarzeniami, które mogą pojawić się w życiu. Do najczęściej występujących należy śmierć kredytobiorcy lub jego utrata zdolności do pracy. W takich przypadkach, polisa na życie zapewnia wypłatę sumy ubezpieczenia, która zazwyczaj odpowiada wartości zaciągniętego kredytu.

Jak zadbać o rodzinę, gdy mnie zabraknie?

Jak sugeruje nazwa, głównym celem polisy na życie jest ochrona Twojego życia. W sytuacji Twojego zgonu, Twoi najbliżsi otrzymają sumę ubezpieczenia, która pomoże im zachować stabilność finansową i utrzymać dotychczasowy standard życia. Jesteś w stanie samodzielnie ustalić wysokość sumy ubezpieczenia zawartej w umowie, a może ona osiągać nawet kilka milionów. Co więcej, polisa może przewidywać nie tylko jednorazową wypłatę, ale również regularne świadczenia, na przykład miesięczną rentę dla wyznaczonych osób, na przykład dzieci. Renta taka wypłacana jest w wybranej przez Ciebie wysokości i przez określony okres czasu.

Anita Szewczyk-Dąbrowska
Ekspert ds. ubezpieczeń
Anna Musiał
Ekspert ds. ubezpieczeń
Anna Ciura
Ekspert ds. ubezpieczeń
Krystyna Warmuz
Ekspert ds. ubezpieczeń
Anna Szwarczewska
Ekspert ds. ubezpieczeń
X
Scroll to Top