Kim jesteśmy?

Firma Polfinance Doradcy Finansowi to niezależna Spółka istniejąca od 2007 roku. Spośród wielu firm doradztwa finansowego wyróżnia nas jeszcze kilka istotnych, poza niezależnością, faktów. Bardzo ważne jest, że my nie sprzedajemy szablonowych rozwiązań i gotowych produktów. Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualny plan bezpieczeństwa finansowego w oparciu o analizę potrzeb. Posiadamy oferty kredytowe ponad 20 banków oraz kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Specjalizujemy się w:

  • Ubezpieczeniach komunikacyjnych i majątkowych
  • Indywidualnych ubezpieczeniach „dla każdego”
  • Kredytach hipotecznych

Nasze kompetencje

Założyciele Polfinance doradzali największym firmom oraz najbogatszym biznesmenom obecnym na polskim rynku. Od kilkunastu lat inwestujemy na Giełdzie Papierów Wartościowych, pracowaliśmy w największych instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych w Polsce, w spółce giełdowej oraz znanych firmach doradztwa finansowego. Mamy duszę sportowca i gramy fair play. Postanowiliśmy przenieść zdobyte doświadczenia na Polfinance.

Jerzy Dera
Prezes Polfinance

Pan Jerzy Dera jest absolwentem Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Od 1998 roku związany jest z rynkiem finansowym i ubezpieczeniowym. Od 2007 związany jest ze spółką Polfinance Sp. z o.o., której jest udziałowcem. Od 2010 roku pełni funkcję prezesa zarządu Polfinance Sp. z o.o. Jest też akcjonariuszem oraz Przewodniczącym Rady Nadzorczej spółki notowanej na NewConnect – DR.FINANCE S.A.

Paweł Woźniak
Wiceprezes Polfinance

Pan Paweł Woźniak jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Nauk Ekonomicznych na kierunku Finanse i Bankowość. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie finansów m.in. na rynku kapitałowym. W latach 1996-1999 pracował w Departamencie Inwestycji Kapitałowych w Banku Zachodnim S.A., od 1999 do 2002 w spółce giełdowej Howell S.A. jako dyrektor inwestycji kapitałowych, później w Howell Stal Sp. z o.o. jako dyrektor działu windykacji i zarządzania płynnością. W latach 1999-2003 był udziałowcem i członkiem zarządu DSA Financial Group S.A. Pełnił również funkcję menedżera oddziału w Wałbrzychu w Banku Zachodnim WBK S.A., a od 2003 – 2007 był udziałowcem i członkiem Zarządu w spółce Tacoma Polska Sp. z o.o. oraz Simply Financial Sp. z o.o. W latach 2007 – 2010 był dyrektorem regionu w Doradcy24 S.A. Od 2011 jest wiceprezesem zarządu Polfinance Sp. z o.o. oraz jej współwłaścicielem. Obecnie dodatkowo jest również prezesem zarządu w następujących spółkach: DR.FINANCE S.A., Polfinance Capital Sp. z o.o., PolDevelopment Sp. z o.o. oraz Polenergis Sp. z o.o. Inwestor i akcjonariusz mniejszościowy kilku spółek giełdowych. Żona Katarzyna oraz dwoje dzieci.